KAROL LUBOŃSKI
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA

ul. Glebowa 44a
61-312 Poznań

tel. 48 504 684 838
biuro@budownictwo-lubonski.pl

Wiaty samochodowe Poznań

Wykonujemy wiaty samochodowe Poznań, także według projektu klienta.

 

Wiata samochodowa drewniana jest alternatywą dla tradycyjnego garażu, wiata samochodowa jest tańsza w wykonaniu i utrzymaniu, a pozwoli nam uniknąć pracochłonnego odśnieżania auta w zimie, a także zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się auta w lecie.

 

 

Wykonujemy solidne i ładne wiaty samochodowe Poznan, które mogą bardzo ładnie zagospodarować miejsce na naszej posesji. Miejsce, w którym może stać samochód, ale także miejsce, pod którym w  upalne lato możemy postawić sobie ławki i stół i zrobić przyjęcie ze znajomymi.

 

W zależności od wielkości i zastosowania np. lekkich ścian w wiacie możemy przechowywać także meble ogrodowe, które są mało odporne na warunki atmosferyczne np. śnieg w zimie, a także uniknąć zawiewania deszczu czy śniegu na samochód.

 

 

Nasze wiaty samochodowe mogą pomieścić od jednego do nawet kilku samochodów. Wiaty drewniane charakteruzuje szybka produkcja i montaż w przeciwieństwie do długotrwałego murowania tradycyjnego garażu, są także bardziej atrakcyjne kosztowo.

 

W zależności od wymagań klienta ściany w wiacie mogą być także pełne lub z oknami. Pomagamy klientowi w wyborze wiaty, zajmujemy się także ich produkcją i montażem.

 

 

Oprócz wiat samochodowych zajmujemy się także produkcją i montażem wiat ogrodowych, zadaszeń tarasów, daszków nad drzwiami, drewutniami (pomieszczeniami do składowania drewna), stajniami dla koni czy koszami na śmieci. Elementy wykonane z drewna i nowoczesnych tworzyw sztucznych mogą bardzo ładnie podkreślić wygląd naszego domu, biura czy wejścia do firmy.

 

Zadzwoń i sprawdź naszą oferte - wycena i rozmowa nic nie kosztują!

 

tel. 504 684 838